
Processors
August 16, 2022
MotherBoard
August 16, 2022PHILIPS LED 22″
PHILIPS LED 22″ 22IV8L (4ms, 75Hz, VA Panel, FHD (1920×1080), Adaptive Sync, Low Blue Light, sRGB, Flicker free,
Adjustments: Tilt, (VGA & HDMI) & Vesa Mount).
₨ 33,000 Original price was: ₨ 33,000.₨ 31,900Current price is: ₨ 31,900.
The future is now. New BePhone Pro.
Best performance
Mauris fringilla sem laoreet urna. Nunc elementum. Phasellus ultrices, dui tellus, elementum vel, dignissim massa. Maecenas facilisis, quam placerat vehicula vitae, lorem. Donec sit amet felis. Curabitur nunc. Nam sed justo.
Good optimization
Mauris fringilla sem laoreet urna. Nunc elementum. Phasellus ultrices, dui tellus, elementum vel, dignissim massa. Maecenas facilisis, quam placerat vehicula vitae, lorem. Donec sit amet felis. Curabitur nunc. Nam sed justo.
Product additions
Aboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fuariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit.
Gift packaging
Vitae adipiscing tu enean ligula nibhmolestie id viverra dapilo eleifend
Extended memory
Vitae adipiscing tu enean ligula nibhmolestie id viverra dapilo eleifend
Quick order
Scelerisque pulvinar. Interdum etiam semper proin mattis mauris ac.
Fast Delivery
Vitae adipiscing tu enean ligula nibhmolestie id viverra dapilo eleifend
Specification
| Brand | Tempus litora |
| Number of ports | 1 |
| Additions | – |
| Hard Drive size | 256 MB, 512 MB, 1 TB, 2 TB |
| Specific Uses For Product | Neque aenean |
| Processor Count | 12 |
| Operating System | – |
| Additional drive | N/A |
| Congue | – |
| Semper | full |
| Series | Euismod |
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 125 × 25 cm |
| Brand | Philips |
| Color | Black, Gray, Purple |
| HDD Size | 512 GB, 64 GB |
Related products
-
AOC 3-SIDED FRAMELESS GAMING LED 27″
The AOC 3-Sided Frameless Gaming LED 27″ monitor is engineered to deliver an exceptional gaming experience with its advanced features, sleek design, and superior performance.
- Model name: 27G15N
- Contrast Ratio:1100 : 1 (Typical) 80 Million : 1 (DCR)
- Panel Size: 27″ (VA)
- Maximum resolution: 1920 × 1080 @ 180Hz – DisplayPort,
- Response time (typical): 1ms (GTG)
₨ 56,500Original price was: ₨ 56,500.₨ 55,000Current price is: ₨ 55,000. -
PHILIPS LED 24″ 243V7QJAB
The PHILIPS LED 24″ 243V7QJAB monitor is designed to provide a superior viewing experience with advanced features, elegant design, and reliable performance.The 24-inch screen with a Full HD resolution of 1920×1080 delivers crisp and clear visuals, perfect for detailed work, multimedia consumption, and light gaming.
- Model name: 243V7QJAB
- Contrast Ratio:1000:1
- Panel Size: 23.8 inch / 60.5 cm
- Maximum resolution: 1920 x 1080 @ 75 Hz*
- Response time (typical): 4 ms (GtG)*
₨ 41,000Original price was: ₨ 41,000.₨ 39,600Current price is: ₨ 39,600. -
KeyBoards
Rated 5.00 out of 5Consectetur bibendum justo per hendrerit lorem mi senectus dis amet. Platea praesent lectus molestie ex donec dis metus mollis ultrices leo. Hendrerit si adipiscing pharetra ex fames. Adipiscing nunc urna bibendum per duis.
₨ 1,800Original price was: ₨ 1,800.₨ 1,300Current price is: ₨ 1,300.











1 review for PHILIPS LED 22″
There are no reviews yet.