
VIEWSONIC VIEWBOARD
August 16, 2022
PHILIPS LED 22″
August 16, 2022Processors
Enim eleifend libero risus efficitur tempor nullam quam gravida porta sociosqu phasellus. Cubilia consectetur commodo nec leo eros integer massa congue. Tristique sagittis in cursus penatibus blandit. Ex feugiat dapibus fermentum a aliquet.
₨ 150 – ₨ 250Price range: ₨ 150 through ₨ 250
The future is now. New BePhone Pro.
Best performance
Mauris fringilla sem laoreet urna. Nunc elementum. Phasellus ultrices, dui tellus, elementum vel, dignissim massa. Maecenas facilisis, quam placerat vehicula vitae, lorem. Donec sit amet felis. Curabitur nunc. Nam sed justo.
Good optimization
Mauris fringilla sem laoreet urna. Nunc elementum. Phasellus ultrices, dui tellus, elementum vel, dignissim massa. Maecenas facilisis, quam placerat vehicula vitae, lorem. Donec sit amet felis. Curabitur nunc. Nam sed justo.
Product additions
Aboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fuariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit.
Gift packaging
Vitae adipiscing tu enean ligula nibhmolestie id viverra dapilo eleifend
Extended memory
Vitae adipiscing tu enean ligula nibhmolestie id viverra dapilo eleifend
Quick order
Scelerisque pulvinar. Interdum etiam semper proin mattis mauris ac.
Fast Delivery
Vitae adipiscing tu enean ligula nibhmolestie id viverra dapilo eleifend
Specification
| Brand | Tempus litora |
| Number of ports | 1 |
| Additions | – |
| Hard Drive size | 256 MB, 512 MB, 1 TB, 2 TB |
| Specific Uses For Product | Neque aenean |
| Processor Count | 12 |
| Operating System | – |
| Additional drive | N/A |
| Congue | – |
| Semper | full |
| Series | Euismod |
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 125 × 25 cm |
| Brand | HP |
| Color | Black, Gray, White |
| Screen size | 1.57", 5.5" |
Related products
-
MT550W Black Bluetooth Mouse
The MT550W Black Bluetooth Mouse is a versatile, high-end office mouse featuring a Qi-compatible wireless charging base and multi-mode connectivity. It supports 2.4G wireless, Bluetooth 3.0, and Bluetooth 4.0, offering a 10-meter working range and stable transmission.- Reliable multi-mode wireless connection: connect via Bluetooth 3.0, 4.0, 5.0 and wireless 2.4 GHz
- Connect to multiple devices
- Switch among connected devices in one click
- Comfortable elegant design
- Fully adjustable 1600 high-resolution DPI sensor
- Up to 12 months battery life
₨ 8,340Original price was: ₨ 8,340.₨ 8,250Current price is: ₨ 8,250. -
RAPOO N100C Optical mouse
The Rapoo N500 Silent Wired Optical Mouse offers versatile performance with its 3600 DPI high-definition tracking engine, featuring adjustable DPI settings of 1200, 1800, 2400, and 3600 for precise control. Designed for a quiet operation, this mouse minimizes clicking noise, making it ideal for noise-sensitive environments.
Color: Black
Product size: 116*61.8*35.6mm
Product weight: about 58g
Connection method: wired
How it works: Optical
Maximum tracking speed: 30inch/s
₨ 1,000Original price was: ₨ 1,000.₨ 957Current price is: ₨ 957. -
MT550 Bluetooth Mouse
The MT550 Bluetooth Mouse is a sophisticated multi-mode wireless mouse tailored for high-end office users. It offers seamless connectivity through 2.4G wireless, Bluetooth 3.0, and Bluetooth 4.0, ensuring stable transmission across multiple surfaces with a working range of up to 10 meters.- Reliable multi-mode wireless connection: connect via Bluetooth 3.0, 4.0, 5.0 and wireless 2.4 GHz
- Connect to multiple devices
- Switch among connected devices in one click
- Comfortable elegant design
- Fully adjustable 1600 high-resolution DPI sensor
- Up to 12 months battery life
₨ 7,500Original price was: ₨ 7,500.₨ 7,403Current price is: ₨ 7,403.








1 review for Processors
There are no reviews yet.