
BeTablet1
August 16, 2022
MotherBoard
August 16, 2022VIEWSONIC VIEWBOARD
VIEWSONIC VIEWBOARD 50-5 Series Multi-User 4K INTERACTIVE DISPLAY 86” IFP8650-5 (60 Hz, TFT LCD Module with
DLED Backlight, 4K (3840 x 2160), System Version: ANDROID 11, Touch Glass Hardness: Hardness: 7H with Anti-Glare coating, RAM: 4GB, ROM: 32GB, Network: Wi-Fi, Speaker:12W x 2, 16W Subwoofer, Touch Points: 40-Points Touch, 20- Point Writing, Split-Screen, myViewboard Manager, Touch Pen x 2, vCastSender,(VGA, HDMI, Display Port™, USB A: 3.0 x
4, 2.0 x 2 & USB TYPE-C Input) &Vesa Mount).
₨ 1,310,000 Original price was: ₨ 1,310,000.₨ 1,309,000Current price is: ₨ 1,309,000.
The future is now. New BePhone Pro.
Best performance
Mauris fringilla sem laoreet urna. Nunc elementum. Phasellus ultrices, dui tellus, elementum vel, dignissim massa. Maecenas facilisis, quam placerat vehicula vitae, lorem. Donec sit amet felis. Curabitur nunc. Nam sed justo.
Good optimization
Mauris fringilla sem laoreet urna. Nunc elementum. Phasellus ultrices, dui tellus, elementum vel, dignissim massa. Maecenas facilisis, quam placerat vehicula vitae, lorem. Donec sit amet felis. Curabitur nunc. Nam sed justo.
Product additions
Aboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fuariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit.
Gift packaging
Vitae adipiscing tu enean ligula nibhmolestie id viverra dapilo eleifend
Extended memory
Vitae adipiscing tu enean ligula nibhmolestie id viverra dapilo eleifend
Quick order
Scelerisque pulvinar. Interdum etiam semper proin mattis mauris ac.
Fast Delivery
Vitae adipiscing tu enean ligula nibhmolestie id viverra dapilo eleifend
Specification
| Brand | Tempus litora |
| Number of ports | 1 |
| Additions | – |
| Hard Drive size | 256 MB, 512 MB, 1 TB, 2 TB |
| Specific Uses For Product | Neque aenean |
| Processor Count | 12 |
| Operating System | – |
| Additional drive | N/A |
| Congue | – |
| Semper | full |
| Series | Euismod |
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 125 × 25 cm |
| Brand | ViewSonic |
| Color | Black, Gray |
| Screen size | 50", 55", 60", 70" |
Related products
-
AOC ULTRA NARROW GAMING LED 24″
The AOC Ultra Narrow Gaming LED 24″ monitor is designed to deliver a superior gaming experience with cutting-edge technology, sleek aesthetics, and advanced performance features.The sleek and minimalist design adds a touch of elegance to any gaming setup or workspace, making it a focal point.The 24-inch screen with a Full HD resolution of 1920×1080 delivers sharp, clear, and detailed visuals, ideal for gaming, multimedia consumption, and everyday tasks.
- Model name: 24G2SP
- Contrast Ratio:1100 : 1 (Typical) 80 Million : 1 (DCR)
- Panel Size: 23.8″ (IPS)
- Maximum resolution: 1920 × 1080 @ 165Hz – DisplayPort, 1920 × 1080 @ 144Hz – HDMI, 1920 × 1080 @ 60Hz – VGA
- Response time (typical): 1ms (MPRT)
₨ 59,700Original price was: ₨ 59,700.₨ 58,300Current price is: ₨ 58,300. -
PHILIPS LED 24″ 243V7QJAB
The PHILIPS LED 24″ 243V7QJAB monitor is designed to provide a superior viewing experience with advanced features, elegant design, and reliable performance.The 24-inch screen with a Full HD resolution of 1920×1080 delivers crisp and clear visuals, perfect for detailed work, multimedia consumption, and light gaming.
- Model name: 243V7QJAB
- Contrast Ratio:1000:1
- Panel Size: 23.8 inch / 60.5 cm
- Maximum resolution: 1920 x 1080 @ 75 Hz*
- Response time (typical): 4 ms (GtG)*
₨ 41,000Original price was: ₨ 41,000.₨ 39,600Current price is: ₨ 39,600. -
PHILIPS LED 22″
Rated 5.00 out of 5PHILIPS LED 22″ 22IV8L (4ms, 75Hz, VA Panel, FHD (1920×1080), Adaptive Sync, Low Blue Light, sRGB, Flicker free,
Adjustments: Tilt, (VGA & HDMI) & Vesa Mount).₨ 33,000Original price was: ₨ 33,000.₨ 31,900Current price is: ₨ 31,900.








1 review for VIEWSONIC VIEWBOARD
There are no reviews yet.